Nadvzmetnica FRUT 180x200 - 5 cm (Visco)
Koda: GM99641Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Izboljšajte svoj spanec z nadvzmetnico FRUT 180x200, ki zagotavlja visoko udobje in popoln nočni počitek. Nadvzmetnica Frut je idealna rešitev za boxspring postelje. Nadvzmetnica FRUT ponuja dvostransko uporabo in dve različni stopnji trdote, ki zagotavljata optimalno podporo za vsak del vašega telesa. Izkoristite to priložnost za izboljšanje kakovosti vašega spanca z nadvzmetnico. Izdelana je iz visokoelastične pene HR 30 in termoplastične VISCO pene, ki zagotavljata odlično udobje in kakovosten spanec. Z uporabo nadvzmetnice si lahko zagotovite zdrav in udoben spanec brez potrebe po nakupu nove postelje. Profilirana HR pena razdeli vložek na 7 con, ki se pravilno prilagajajo silhueti spečega človeka. Posamezno se prilagaja vsakemu delu telesa in tako zagotavlja udoben in miren spanec. HR pena je za 40% bolj odporna kot klasične poliuretanske pene. VISCO pena ustrezno reagira na pritisk in temperaturo telesa, kar zagotavlja, da boste dobro spali. Pena je mehkejša in počutili se boste kot na oblačku. Prilagodi se telesu, ki je tako ustrezno podprto.
Nadvzmetnica je zaščitena z odstranljivo prevleko, ki je hipoalergena. Preprečuje vdor nečistoč in bakterij. Prevleka je primerna za alergike in se lahko pere v pralnem stroju na 30 °C. Izjemna nadvzmetnica ima ortopedske lastnosti in deluje proti preležaninam. Z nadvzmetnico boste svojo sedežno garnituro ali kavč spremenili v udoben prostor, ki bo hrbtenici nudil potrebno oporo. Nadvzmetnica FRUT bo vaši stari vzmetnici dodala dodatnih 5 cm ekstra plasti za še boljši in kakovostnejši počitek.
Kategorija trdote vložka: H2 mehki vložek, H4 trdi vložek
Dimenzije: 200 x 180 x 5 cm
Material vzmetnice
Zelo fleksibilna HR pena H30
Pena je sestavljena iz milijonov mehurčkov in tako zagotavlja popolno prilagajanje obliki vašega telesa. Odlikuje jo povečana prožnost, s čimer se podaljša njena življenjska doba. Poleg tega jo odlikujeta tudi izjemna trpežnost in odpornost na deformacije. Njena prednost je porozna struktura, ki zagotavlja odlično zračnost in kroženje zraka, kar preprečuje nezaželen razvoj plesni in glivic.
Elastična spominska pena VISCO
Imenuje se tudi "lena pena". Od drugih materialov se razlikuje po lastnosti, da ne ustvarja protipritiska, temveč se po obremenitvi počasi vrača v prvotno obliko. Odziva se na toploto in pritisk vašega telesa, se mu popolnoma prilagodi in preprečuje nastanek preležanin. Zelo primerna je tudi za osebe z visokim krvnim tlakom ali žilnimi težavami.
Izdelek prodajamo tudi v naših drugih trgovinah:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Vrchný matrac FRUT 180x200 - 5 cm (Visco) ↗
- Magyarországról vásárol? Ez a termék megtalálható magyar webáruházunkban is: FRUT fedőmatrac 180x200 - 5 cm (Visco) ↗
- Nakupujete z Česka? Tento produkt najdete i v našem českém internetovém obchodě: Vrchní matrace FRUT 180x200 - 5 cm (Visco) ↗
- Cumpărați din România? Acest produs îl găsiți și în magazinul nostru online din România: Saltea superioară FRUT 180x200 - 5 cm (Visco) ↗
- Kupujete iz Hrvatske? Ovaj proizvod možete pronaći i u našoj hrvatskoj internetskoj trgovini: Nadmadrac FRUT 180x200 - 5 cm (Visco) ↗
Povezane kategorije
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nadvzmetnice 180x200 |
|---|---|
| Garancija: | 24 |
| Teža: | 7.2 kg |
| EAN: | 5904323838096 |
| Material vzmetnice: | Pena, Spominska pena |
| Dimenzija vzmetnice: | 180x200 |
| Trdota vzmetnice: | H2 - mehka, H4 - trda |
| Višina vzmetnice: | do 10 cm |
| Namen: | Odrasli, Senior |
| Natančna višina vzmetnice: | 5 cm |
| Nosilnost vzmetnice: | 120 kg |
| Trdota: | Trda |
